Re: IMS shower screen...

13
Joste schreef: do 02 dec 2021, 16:22 Hier ook geen probleem hiermee. Zit er strak in, lichte bolling naar onderen.
Ik moet hier ook flink hard mijn duim erop douwen om het effect te krijgen maar dan knalt-ie ook wel lekker.

Voor de koffiebereiding maakt het volgens mij niks uit.
LONDINIUM R24 & VECTIS - etzMAX - Niche - Honne Hedone - COMPAK R120->GRRR - PUQpress - FZ94 - Tonino

Re: IMS shower screen...

15
Ik weet nog de dag dat die hype los barstte en ze bij V&D te koop kwamen. IEDER kind kocht er een en het hele warenhuis werd GEK van die herrie want we hadden 'm eindelijk en konden niet stoppen met klikken en klakken!
LONDINIUM R24 & VECTIS - etzMAX - Niche - Honne Hedone - COMPAK R120->GRRR - PUQpress - FZ94 - Tonino

Re: IMS shower screen...

16
fransg schreef:Ik weet nog de dag dat die hype los barstte en ze bij V&D te koop kwamen. IEDER kind kocht er een en het hele warenhuis werd GEK van die herrie want we hadden 'm eindelijk en konden niet stoppen met klikken en klakken!
Mijn moeder nam mij mee het centrum in (jaren zestig). Draa kreeg ik of ofwel een kroket bij V&D of een Sorbet bij de HEMA. Hier moest ik nu aan denken. Ik en mijn zus hebben haar een paar maanden gelee onder moeten brengen in ren verzorgingsinstelling. Best intens pijnlijk proces. Heb daardoor ook geen brood meer gebakken. Enfin, doet mij nog warmer terugdenken aan V&D en die kroket.

Afbeelding