Pagina 1 van 1

Quick mill 3035 Gemalen koffie uitvoer blijft dicht zitten

Geplaatst: ma 27 feb 2023, 22:20
door vanturenhout
Heb ik weer..

Bij het malen blijft er koffie in de uitloop van de maler zitten. Ik moet dat met de achterkant van een lepeltje of iets duns (voorzichtig) leeg maken anders zit er veel te weinig in het bakje.

Nu heb ik alles al helemaal schoongemaakt, zonder water te gebruiken, maalstenen helemaal netjes blank gemaakt, geen lossen boon meer te zien. Ik gebruik al jaren dezelfde bonen en ook met een nieuwe lading merk ik hetzelfde.

Wat kan ik zelf nog controleren voor ik het apparaat aanbied voor een controle?

Re: Quick mill 3035 Gemalen koffie uitvoer blijft dicht zitten

Geplaatst: di 28 feb 2023, 18:18
door vanturenhout
Wat een service, Kookzaak uit Breda is gewoon aan huis langsgekomen. Heeft het apparaat bekeken en geconcludeerd dat de koffiemaling waarschijnlijk veel te fijn staat. Nette uitleg gegeven over hoe het beste de koffie gezet kan worden, zak koffie achtergelaten en mij tevreden achtergelaten.

Re: Quick mill 3035 Gemalen koffie uitvoer blijft dicht zitten

Geplaatst: di 28 feb 2023, 18:58
door Pti
Keurig! En bedankt voor de follow-up.