Pagina 1 van 1

Koffie in Madrid?

Geplaatst: zo 01 feb 2015, 14:38
door El Caballero
Over twee dagen vertrek ik voor een paar dagen naar Madrid (om m'n verjaardag te ontlopen..... :roll: ).

Een aantal van jullie is daar vast ook wel eens geweest.
Wie heeft tips en adviezen waar ik juist wel, of (misschien nog wel belangrijker) juist geen koffie moet gaan drinken?

Re: Koffie in Madrid?

Geplaatst: zo 01 feb 2015, 16:03
door pichichi
Ik ben er weleens geweest, maar te kort om ´in de koffie´ te duiken.
(ik zag wél Van Nistelrooij tweemaal vlák voor mijn neus achter de goal waar ik zat scoren tegen Sevilla in mei 2007, toen ik zelf nog niet ´in de koffie´ zat maar ´in de televisie´ :shock:)

Evenwel, je vraag was niet heel erg moeilijk... :roll:
Tweede hit op zoekopdracht ´specialty coffee madrid´ en (in goed Spaans) voilà!

http://www.madridchow.com/the-curious-c ... orrefacto/

Mooi verhaal, doorspekt met paar goede barretjes die onderaan ook nog eens op een rijtje staan.

Als dank graag wat bonen en/of het liefst een met logo bedrukt espressokopje met schotel van een van die toko´s ;)

Suerte, buen viaje y buen café!

edit: volgens de auteur is tentje in wijk Lavapiés inmiddels weer gesloten, maar een andere reageerder op het artikel noemt een nieuwe:
Cafes Arrivederci, Calle Augusto Figueroa 18, Madrid

Re: Koffie in Madrid?

Geplaatst: ma 02 feb 2015, 10:09
door El Caballero
Dank voor je antwoord. Met deze dankbetuiging zal je het moeten doen, want Googlen kan ik natuurlijk zelf ook. En vandaar ook mijn vraag naar persoonlijke ervaringen van de mensen hier.