Re: gespot

881
Afbeelding
Een andere Probat dus, waar je de ovenluiken op de tekening kan waarnemen, dit is een advertentie uit een jubileumboekje van RK Vereniging St. Joseph 1925

Onderwijl kwam ik dit artikel tegen over drumsnelheden van branders, dat bevestigd mijn vermoeden wat ik hanteerde bij mijn handdraaiers, kleine drum draaide ik zo'n 65 a 70 omwentelingen per minuut en de grotere rond de 50, je moest de goede cadans voelen, ook mijn Has Garanti draait veel te langzaam, daar moet dus ook een frequentieregelaar tussen.

https://www.scottrao.com/blog/2018/9/13 ... ter-issues
Afbeelding
Afbeelding
Laatst gewijzigd door @3aan op do 27 jun 2019, 15:26, 2 keer totaal gewijzigd.
Gaggia Orione - 1973 - Vibiemme Pistone 2017 in wederopbouw - Ceado E37s
Volg Adriaans koffiekar op fb.com/A3koffie
Op FB staan de openbare gelegenheden waar ik met koffie sta.

Re: gespot

884
fransg schreef:
probatIMG_3526.jpg
bij buren endje verderop in de straat, een werkplaats waar van alles wordt gerepareerd tbv horeca.

geen idee wat dit is/was
Dat is volgens mij het voordeel van Amsterdam. In Rotterdam is dat niet te vinden hoewel in stedelijk opzicht eea begint te incuberen hier. Destijds toen ik nog intensief saxofoon speelde, voor revisie van mij toeter naar Nico Bodewes in de Buitenbantammerstraat uiteraard in Amsterdam. Kelder vol met oude radio's, historisch gereedschap en kleppen testen met zijn oren. En dan lees ik hier dat er oude Probats gereviseerd worden. Momenteel, in Rotterdam leeft het, maar Amsterdam heeft het
Afbeelding
.

Verstuurd vanaf mijn SM-G965F met Tapatalk

Re: gespot

887
Hmmm... De Pearl kost $140 dollar, dus op zich wel interessant, maar niet echt een koopje toch?
En op eBay koop je ze nieuw incl verzending voor 155eur, dus dan vind ik 120euro (+ verzendkosten) voor een gebruikte geen super aanbieding :geek:
dus...

Re: gespot

889
mmjb schreef: do 01 aug 2019, 13:25 Stond eerst dat het een lunar betrof. Dat is wel een goede deal.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Verrek! Ik dacht dat ook te hebben gezien, maar weet het aan m'n leeftijd dat ik dat nu niet meer zag... :mrgreen:
dus...

Re: gespot

890
Het ging eerst om een Lunar inderdaad. Weet ik nog omdat ik hem nog had opgezocht en dat stond in mijn search history. $225 aanschafprijs bij de zaak waar verkoper hem had gekocht, een maandje terug. Koopje dus, ware het niet dat het nu om een Pearl gaat.

Verstuurd vanaf mijn SM-G975F met Tapatalk



All things filter - Fortefied Mahlkönig Vario Steel Burrs & Comandante C40 - Doet u mij maar een met de hand gebrouwen bakkie.