Re: Welke tool om douchescherm verwijderen
11Ik gebruik de achterkant van een theelepeltje.
Numbers are good but never loose the focus, a quality cup profile is not negotiable!
fransg schreef: za 06 nov 2021, 17:53Hier iemand zoiets laten maken is nog duurder denk ikMocoffee schreef: za 06 nov 2021, 17:21
Wel jammer niet verkrijgbaar in NL. Verzendkosten zijn hoger dan het tooltje
Het simpelst lijkt me er met een deskundige (HanR?) achter te komen waarom het zo stroef gaat en dát oplossen.
Je hebt bandenlichters die een kunststoffen buitenkant hebben, maar een metalen kern. Ik heb die ergens liggen. Die heb ik gekocht bij Roseversand. Als ik deze kan vinden dan plaats ik een foto.ronald22 schreef:Van welk merk bandenlichter?Werner vg schreef: za 06 nov 2021, 19:31 Persoonlijk zou ik die metalen tool niet gebruiken, tenzij je van krassen houdt op je portafilter. Ik gebruik zowel voor douchescherm als filterbakje een plastieken fiets bandenlichter. Werkt prima.
Had identiek dezelfe metalen tool als in afbeelding. Veel te scherp afgewerkt voor het beoogde doel.
Uri Geller,HanR schreef:Probeer dat eens met een douchescherm dat er al een aantal jaren in zit.
Uri Geller źal jaloers op je zijn!
Nee, de theelepel lukt alleen als je het douchescherm regelmatig schoon houdt en de ring regelmatig ververst (of een siliconen ring hebt).
Verstuurd vanaf mijn SM-A525F met Tapatalk