Nieuwe lever.
1[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=Tl9ZsruVUTU[/youtube]
Vesuvius Evo Leva || Cafelat Robot ||Aillio Bullet R1 || KINU M47|| Niche Zero
Het is een eerste exemplaar prototype. Misschien van dezelfde fabriek als de evo leva?SpargelTarzan schreef: vr 04 nov 2022, 06:06 Heb je meer details zoals merk & model ? Onder acs Vostok vind ik alleen de acs evo Leva.
Heeft me nooit gestoord.Heb het altijd een heel aparte groep gevonden.Beste feature was het gemak waarmee de groep te onderhouden is Veer erin of eruit deed ik in 10 minuten.Gewoon met een steeksleutel.Meer was niet nodig.SpargelTarzan schreef: vr 04 nov 2022, 10:24 Bedankt Frans voor de gedeelde filmpjes.
Jammer dat het wederom een lsm groep heeft en dus niet compatibel is met 58 mm accessoires (na de nurri en evo leva).
Tevens boutkoppen die zichtbaar zijn … brrrr
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
Ben niet geleerd maar ben het er niet mee eens.ErikW schreef: ma 27 feb 2023, 14:49 Deze groep heeft wel voordelen tov 58mm.
De kleinere groepen (53 en 54) geven een andere hoogte/diameterverhouding en daardoor vaak lekkerder espresso.
Ook minder kans of puck fouten.
Dit aldus geleerden.
Het probleem is alleen dat de markt gedomineerd wordt door 58mm en daar is dus ook veel spul voor te koop.
Terug naar “Hefboom- / lever apparaten”