Bert K schreef:Nou, nee, dat is al te precies. Maar het is een handig hulpmiddel, zeker met je timer. Je gooit er de juiste hoeveelheid in, en je kijkt hoe lang hij er over doet. Kan je die tijd gewoon aanhouden als er wat meer bonen in de hopper zitten.
hmm, ik weet niet of dat goed werkt. Volgens mij is het malen van een schep bonen in een verder lege hopper nogal anders dan met een volle hopper, door de druk die de andere bonen uitoefenen. Zoals ik hierboven heb gepost maal ik elke portie apart, en ik merk dat op het laatst de bonen de neiging hebben weer uit het maalwerk te willen springen. Uiteindelijk kunnen ze natuurlijk toch de vernietiging niet ontsnappen
Dus de maalsnelheid gaat op het laatst nogal omlaag.
Mij maakt het niet zoveel uit, ik moet de molen even door laten draaien tot echt alle bonen gemaald zijn, en ik heb de hoeveelheid afgepast. Maar het lijkt me moeilijk te timen.