Update....voor wie het interesseert.
Eerst heb ik het apparaat gedemonteerd en schoongemaakt. In het de ketel zat een enorm stuk/bonk soda. In iedere porie zat dit witte spul. Ik heb het zo goed als mogelijk verwijdert.
Daarna bleek in het stoomventiel er ergens een rubber balletje een soort ventiel te zijn- hoge druk balletje op zijn afdichtende plek, lage druk balletje viel terug. Volgens de Gaggia usersgroup was er geen andere remedie dan dit ventiel af te sluiten, het zou altijd blijven lekken. Dat moest met een plug, een stukje koper met een imbus aansluiting, echter ik wist door een druppeltje soldeer in een tuitje waar het slangetje op ging af te dichten.
Daarna deed het apparaat het, alleen: uit de zetgroep kwam wat stoom, ook op momenten dat het niet hoorde. Een rubber paddenstoeltje had met de loop der jaren een inkeping opgelopen. Samen met een rubberen voetje de onderdelen die ik nu nog nodig heb.
http://www.mijnalbum.nl/Album=WNPVXYKI" onclick="window.open(this.href);return false;
Ik kan de afbeelding niet plaatsen, dus u krijgt de link.
Als iemand deze onderdelen heeft (midden en rechts op de foto) dan houd ik me aanbevolen. Of een winkel die zoiets verkoopt.