Doppio Zwolle

1
Gisteren naar het ijsbeeldenfestival in Zwolle geweest en daarna de binnenstad in. Daar uiteindelijk in de Doppio terechtgekomen. Normaal gesproken vind ik Doppio best aardig maar niet super. In Zwolle stond er echter een goede barista (vrouw) achter de machines en heb ik een heerlijke slowkoffie en ristretto gedronken met daarnaast een geweldige brownie met caramel. Wat mij betreft een aanrader als je in Zwolle bent.
Strietman CT2 (pre-order), LWW EG-1 (CORE en ULTRA), Lagom 01 - 102OM, Pietro pro brewing, LWW The BIRD, Orea V4, V60

Re: Doppio Zwolle

2
...een goede barista (vrouw) achter de machines en heb ik een heerlijke slowkoffie en ristretto gedronken met daarnaast een geweldige brownie met caramel.
Het een had niet met het ander te maken? ;) :lol: 8-)
Ah! How sweet coffee tastes, more delicious than a thousand kisses, milder than muscatel wine.
Coffee, I have to have coffee, and, if someone wants to pamper me, ah, then bring me coffee as a gift!

The Coffee Cantata - J.S.Bach

Re: Doppio Zwolle

3
Opgegroeid in de regio Zwolle
En voor familie/ouders/vrienden met regelmaat terug te vinden in Zwolle.

En persoonlijk het beste wat Zwolle momenteel te bieden heeft.
De Franchise onderneemster is ook heel fanatiek en wil er ook zoveel mogelijk uithalen.

Inderdaad een leuke aanrader :)

Laatste x dat ik er was had zij een zeer lekkere Sidamo op de French press gezet voor mij :)

Nadeel: Ze werken daar met filter soms met iets te oude koffie omdat Specialty/Filter niet echt aan de klant te verkopen is in Zwolle helaas.