Pavoni boiler draait....

1
Hi!

Mijn prachtige la pavoni professional kan tegenwoordig een beetje draaien. De boiler ten opzichte van de voet kan naar links en rechts. Wellicht heb ik de laatste tijd met iets teveel kracht mn koffie gezet waardoor er wat speling in zit nu. Maar nu de vraag: hoe los ik dit op? Iemand ervaring mee?

Ik heb de torx aan de onderkant losgedraaid en onderaan de boiler 3 imbusbouten vaster gedraaid (zaten al flink vast). Maar volgens mij zijn dat niet de juiste bouten voor het euvel.

Iemand een idee? Bij voorbaat dank!
La Pavoni Professional post mil. / Aergrind / Aeropress / V60

Re: Pavoni boiler draait....

2
Dat is een ding waarvoor je speciaal gereedschap nodig hebt. Je moet hem als het ware via een ring aandraaien. Bekend euvel bij Pavoni. Kafko heeft in ieder geval het juiste gereedschap.
Strietman CT2 (pre-order), LWW EG-1 (CORE en ULTRA), Lagom 01 - 102OM, Pietro pro brewing, LWW The BIRD, Orea V4, V60

Re: Pavoni boiler draait....

6
Dank voor de tips!
Helaas is m’n agenda veel te vol voor een tripje naar Delft of Drenthe, en een beurtje is op dit euvel na nog lang niet nodig. Dus toch maar even kijken of ik het binnenkort zelf kan fixen. Ik heb net nog even zitten googelen en overweeg wat speciaal gereedschap te bestellen.
Ik hou jullie op de hoogte!
La Pavoni Professional post mil. / Aergrind / Aeropress / V60

Re: Pavoni boiler draait....

8
Ik ben inderdaad benieuwd naar dat gereedschap. Op eBay een keer iemand in Duitsland gezien die iets had gefabriceerd.

Verder natuurlijk bij OE.
Als Hongersmilde of Delft te ver weg is kun je nog in Tilburg terecht bij Peter de Goede.
Ook Van Pommeren heeft passend gereedschap.