Beste lezers,
Sinds kort ben ik eigenaar van een bosh TK68E571 en ontdekte dat ik telkens de melding kreeg van bonen vullen. Om dit te proberen te verhelpen heb ik de maaler schoongemaakt en een 3 punt schakelaar vervangen (stond als tip op koffiepraat). Toen ik alles heb gedaan heeft die in totaal 4 keer gedaan. en daarna zei die weer bonen vullen en error 8. Kunnen jullie me aub verblijden met jullie goeden adviezen.
Alvast dank je wel,
Met vriendelijke groet,
Christiaan
Re: Bosh TK68E571 bonen melding verdwijnt niet en bonen komen niet uit maler
2Lijkt erop dat de maalschijven versleten zijn en de zetgroep vast vast staat. Maalschijven vervangen en zetgroep (laten) reviseren.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
* Alles van JURA, Rocket, Quick Mill & Bravilor *
Re: Bosh TK68E571 bonen melding verdwijnt niet en bonen komen niet uit maler
3dankje wel voor de info, ik heb gekeken naar de bonen maler en voordat ik de nieuwe maalschijven erin had gezet de maler stand opnieuw ingesteld. daarna deet die het gewoon weer. Nogmaals bedankt.

