cremalover schreef: vr 17 jan 2020, 21:13
Jij legt een relatie tussen een zakmes en een bedreigende situatie.
Zo heb ik het nooit gezien.En zo wil ik het ook niet zien.
Ik heb mijn mesje altijd gebruikt om een zak hondenvoer mee open te maken of een tak van een boom die in de weg zit mee te snoeien.
Ik denk zelf niet aan zoiets bij een zakmes maar jouw verzameling messen met de bijzonderheid dat die al is opengeklapt bij het tevoorschijn halen, en de uitleg van de mensen met die messen op Youtube dat ze het fijn vinden bij een eventueel gevecht of 'defensive situation', gaf me de indruk dat je ze daarvoor hebt/had.
Ik heb mijn 'jachtmes' ook niet voor de jacht maar voor een sinaasappel of kartonnen doos die een jaap ermee moet hebben.
Laatst zag ik een video van een vriendin die mee was met een boswachter en die haar jachtmes was een veel simpeler exemplaar dat het heel goed deed.