Filmpje van WBC
https://youtu.be/23CVQOSzCSk
Review in het Engels
https://youtu.be/b8V0K8IOTIo
![Afbeelding](http://uploads.tapatalk-cdn.com/20220818/7919f94938bca287547ae2375770d845.jpg)
Leuk! Ook zijn Engels "you don't have to screw around"Tekork schreef: do 18 aug 2022, 09:24 Eureka stap ook in het wegen op gewicht (GBW) malers met de nieuwe Libra 55mm. Ze stonden ermee op de WBC en VP heeft hem als pre-order op de site staan voor €699 - €750 Wit/zwart/Chroom
Review in het Engels
Een simpele microswitch bij de houder voor het portafilter zou inderdaad zo veel beter werken.. Alhoewel, je hebt de weeg hardware en electronica al, waarom niet gewoon automatisch starten 3 seconden oid na het vaststellen van het extra gewicht van een portafilterhouder?mr Blanc schreef: do 18 aug 2022, 17:14 Als ik t filmpje kijk start je doormiddel van t touchscreen! Die vind ik nou net niet zo responsief van Eureka. Een van de min punten van mijn Specialita al hoef ik t touchscreen maar minimaal te gebruiken. Maar hier zou dat wel een groter probleem en irritatiepunt worden voor mij
Maakt een hoop los zo'n molenRoosW schreef: do 18 aug 2022, 18:47Een simpele microswitch bij de houder voor het portafilter zou inderdaad zo veel beter werken.. Alhoewel, je hebt de weeg hardware en electronica al, waarom niet gewoon automatisch starten 3 seconden oid na het vaststellen van het extra gewicht van een portafilterhouder?mr Blanc schreef: do 18 aug 2022, 17:14 Als ik t filmpje kijk start je doormiddel van t touchscreen! Die vind ik nou net niet zo responsief van Eureka. Een van de min punten van mijn Specialita al hoef ik t touchscreen maar minimaal te gebruiken. Maar hier zou dat wel een groter probleem en irritatiepunt worden voor mij
@bvds Tja, de vraag is er, dus bedien je de markt , of anderen lopen weg met wat jij genegeerd hebt.
Wat jij genoeg vind is geen leidraad.. (ik zou haast zeggen gelukkig maar, anders krijgen we DDR flashbacks, waar nieuw en anders ook 'niet nodig' was).
Al ben ik het voor sommige zaken wel met je eens, kijk bv in de supermarkt, hoeveel soorten pastasaus moet je in godsnaam hebben? Of tandpasta? En dan valt het hier in Nederland nog enorm mee, moet je in Frankrijk eens naar zo een Super-dinges gaan, zoals een humorist eens omschreef, rose? een paar kilometer gangpad rechtdoor, dan een fikse straatlengte rechtsaf, weer aan het einde linksaf en daar staat de rose, ter grote van de hele provincie Utrecht zelfs, let niet op de mummies tussen de gangpaden [Los uit de pols mis-quoted].
Hmm de Bezerra Sette Wi was hem al lang voorgegaan, de echte baanbreker, al was die conisch en niet flat.gilleko B. schreef: wo 24 aug 2022, 08:35 In ieder geval, ervan uitgaande dat het allemaal zo werkt zoals in het filmpje wordt weergegeven, een accuraat GBW systeem voor een baanbrekend laag bedrag. Verdient wel een pluim.
️
Terug naar “Koffiemolens & malers”