Barre Koffie schreef: za 22 apr 2023, 15:22
Nog nieuws van het Meticulous front?
Ik lees toch wel veel twijfels uit het
Home-Barista topic. Dezelfde twijfels die ik ook heb van eerdere Kickstarters, maar zie toch verdacht veel 'liefhebbers' zich weer terugtrekken nu ze even tijd hebben om er over na te denken. Een paar onopgeloste issues, maar vooral ook hoe ze de productie van 0 naar 6000 gaan realiseren. Een Kickstarter kan ook té succesvol zijn en schaalbaarheid van fysieke productie kent ook een kantelpunt.
Iedereen leest natuurlijk een beetje wat ze willen lezen (voor- en tegenstanders), dus ik probeer er geen waardeoordeel aan te hangen. Zie het meer als een ongegronde waarschuwing.
Als je er vanuit gaat dat je het geld kwijt bent en een flutproduct er voor terugkrijgt, kan het van daaruit alleen nog maar meevallen.
Ik brand mijn eigen koffie op een bedenkelijk niveau.