single dose grinder - Hedone Honne Slim custom

1
Hi all,
I am selling my honne grinder.
It is a custom model build by hedonne. I have changed the burrs and the belt in 2024 at the factory.
It uses the same 68mm Hybrid DRM burrs as the Versalab M3, but it is aligned to a tolerance of less than 0.03mm. This results in a coffee that is balanced, has high level of clarity while still having significant body Zero Retention: With the patent-pending zero-retention module that spins the motor in the opposite direction once you turn off the grinding, I have not seen anything above 0.1g in retention.

demo: https:www.youtube.com/watch?v=3pMXfqLdBks
review: https:coffeesnobs.com.au/forum/equipment/grinders/924794-hedone-honne-hybrid-grinder-first-looks-august-2022

pictures: https://drive.google.com/drive/folders/ ... drive_link

price 1100

Mihai
Current: Rocket R91, Hedone Honne Slim Custom Grinder, V60, Hario scale, Kinu M47, Commandante C40 mk3, 9barista, Bialetti Brikka, Aerobie AeroPress,

Past: Dalla Corte Studio, IzzoDuetto 3 DB, Lelit PL62T HX, Vario

Re: single dose grinder - Hedone Honne Slim custom

9
Zijn er mensen die onder andere de hedone hebben of hebben gebruikt en kunnen vertellen waar het zich positioneert ten opzichte van andere malers?

Ik vind het opzich een hele interessante en unieke maler en het wordt gezien als de versalab clone maar ook dat kennen we hier niet of nauwelijks. Ook logisch denk ik aangezien versalab aan de andere kant van de oceaan wordt geproduceerd en daar hangt, al met al een vrij pittige prijskaartje aan.
Espressomachine: Strietman CT1
Maler: DF83V
* SSP LS (Lab Sweet)(Silver Knight Coated)
* SSP MP (Multi-purpose)(Red Speed Coated)
* DLC Espresso burrs

Re: single dose grinder - Hedone Honne Slim custom

10
Hk87 schreef: zo 20 apr 2025, 14:16 Zijn er mensen die onder andere de hedone hebben of hebben gebruikt en kunnen vertellen waar het zich positioneert ten opzichte van andere malers?

Ik vind het opzich een hele interessante en unieke maler en het wordt gezien als de versalab clone maar ook dat kennen we hier niet of nauwelijks. Ook logisch denk ik aangezien versalab aan de andere kant van de oceaan wordt geproduceerd en daar hangt, al met al een vrij pittige prijskaartje aan.
Topic: https://koffiepraat.nl/forum/viewtopic. ... 6&start=90

De maler onderscheid zich door de workflow: het is een single dose maler waarmee je direct in je portafilter kan malen, en er is geen RDT of WDT nodig omdat het maalsel perfect fluffy als een donut in je portafilter valt.

Verder zeer weinig retentie, perfecte uitlijning.

Verder is hij hybride, waardoor hij heel veelzijdig is. Je kan er light, medium en dark roast mee malen. Je krijgt er light roast met iets meer body uit dan je met flat burrs zou krijgen.
Andersom krijg je iets meer clarity dan met een conische maler.

Over ongeveer 3 maanden komt de Hedone Honne 2.0 op de markt, wat waarschijnlijk de reden is dat er nu v1's worden verkocht: https://koffiepraat.nl/forum/viewtopic.php?t=14222
De v2 heeft wel andere maalschijven.
Hedone Honne × Superkop × NanoFoamer PRO ☕