Het is een k30es de [b]niet[/b] traploze (oude) versie van de k30.
Nieuwe maal schijven (ad €85) erin en je hebt een mooie molen voor een goede prijs. Oudjes klonteren wel een beetje afhankelijk van de soort bonen en branding maar daar hebben we tegenwoordig een goede remedie tegen (WDT).
Dan moet je het ook goed doen en een ander maalhuis plaatsen, rond de 300 en daar heb je profijt van, minder sproeien en klonteren en makkelijker schoonmaken, wat het deksel en rand etc kost zou ik niet weten, zou het ook niet doen, de maalkamer Ja!
Gaggia Orione - 1973 - Vibiemme Pistone 2017 in wederopbouw - Ceado E37s Volg Adriaans koffiekar op fb.com/A3koffie Op FB staan de openbare gelegenheden waar ik met koffie sta.
Ik sluit me aan bij Adriaan, het getrapte verstellen is niet echt een bezwaar, ik verstel mijn k30vario zelden minder dan een half cijfer net als wat met de ES mogelijk is. Kom je net niet lekker uit met de ES dan tackle je dit door een half grammetje meer of minder te doseren.
250 is gewoon een goeie deal ik zou m pakken. Bevalt het niet kun je hem zonder verlies doorverkopen.