fransg schreef: za 25 mar 2023, 12:52
Mooi!
Is dat een nieuw filterbakje dat Hoofdkwartier ook verkoopt?
Het is zover ik weet niets nieuws, maar wel redelijk onbekend.
Ik ben na een eerdere post met een link naar de pagina waar al die IMS codes werden uitgelegd eens in het IMS verhaal gedoken, voorheen had ik enkel VST bakjes. Ik heb er een aantal gekocht en geprobeerd, waarna ik een kleine selectie aan n de webshop heb toegevoegd.
Jaren geleden had Reneka dacht ik een patent op wat zij de "microsieve" noemde. Onder andere Reneka zelf en Kees vd Westen gebruikte deze in hun premium machines. Toen begon VST en de laser gesneden precisiebakjes aan hun opmars en hoorde je niets meer over deze soort filterbakjes. Het leek mij gewoon leuk om weer eens wat anders te proberen en ik ben tevreden over het resultaat.
Tegenwoordig zie je ook dat mensen vergelijkbare schermpjes bovenop de koffiepuck leggen om waterverdeling te verbeteren. Maar volgens mij is de waterverdeling van mijn machine goed genoeg om het zonder zgn. puckscreen af te kunnen.