Ik kan natuurlijk niet in ieders portemonnee kijken, en hoewel ik de "drang" naar een leuke low budget machine kan begrijpen, maar sommige dingen zijn gewoon niet mogelijk.
Het budget wat je nu voor ogen hebt is niet eens genoeg voor een elektrische maler en voorgemalen koffie is sowieso uit den boze voor een goed resultaat.
Je zou kunnen kijken voor een Timemore Chestnut handmalertje en een Rok espresso machine en dan kan je rond de €200.-/€250.- wel uit de voeten.
En als je een rek hebt in je budget dan kan je op Marktplaats een complete koffieset scoren voor €450.- en dan heb je een Flair 58, een handmaler en zelf een waterkoker erbij en dan kan je een heel tijdje door en heb je degelijk apparatuur voor het geld.
https://www.marktplaats.nl/v/witgoed-en ... 45826d5acd
En anders zou ik zeggen, koop een Nespresso machientje en spaar voor iets degelijkers want die bol dingetjes die je aandroeg zullen je alleen teleur gaan stellen vrees ik, zéker icm voorgemalen koffie.